Hastane Oda Süslemeleri
Bebek Oda Süsleme
Hastane Süsleme
Doğum Odası Puset Süsleme
Hastane Oda Süsleme
Kapı Süsleri
Doğum Odası Süs
Hastane Oda Süsleri
Hastane Kapı Oda Süslemesi
Hastane Kapı Süsleri
Doğum Fotoğrafçısı
Yeni Doğum Bebek Hediyelikleri
Doğum Odası Kapı Süsleme
Hastane Bebek Odası Süslemesi
Doğum Oda Süslemeleri
Bebek Hediyelikleri
Bebek Odası Çiçekli Süsler
Hastane Bebek  Oda Süsleme
Hastane Bebek Oda Süslemeleri
Hastane Odası Süslemeleri
Hastane Oda Süsleme Servisi
Hastane Odası Süsü
Doğum Odası Masa Süsleme
Doğum Bebek Odası Süsleme
Bebek Hastane Odası Süsü
Doğum Fotoğrafçıları
Doğum Odası Süsü
Bebek Fotoğrafçısı
Anı Defteri ve Anı Kalemi
Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 2

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: dogumodasi
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Doğum Odası Süsleme Ekibmizden Ezgi Çankaya Dollun Hakkında

Bebek Odası SüslemeleriBir hobiydi her şey benim için, sonrasındaysa kendimi durduramadım.

Ortaokul yıllarında resim öğretmenimin yönlendirmesi ile başladığım karakalem çizimler her şeyin başlangıcı oldu. Sonrasında yine o yıllarda annemin, bulaşık makinesi büyüklüğündeki dikiş makinesi ile kestiğim kotlardan çanta yaparken buldum kendimi. Sonra resim sınavlarına girme işini liseye erteleme öğüdü alınca karakalem resim çalışmalarım bir kenara kalktı.

O sıralar takı yapımına merak saldım ve ürünlerimi tek tük de olsa satmaya başladım. Lise yılları daha çok üniversite sınavına hazırlık ile geçti diyebilirim. Lisenin ortasında resim aşkım canlandı ve kalemimi tekrar elime alıp eskizler çizmeye başladım, ailemin de desteği ile üniversitede resim öğretmenliği için özel ders almaya başladım. Özel yetenek sınavlarına katıldım ancak ne oluyor ne bitiyor derken kendimi kimya bölümünün kayıt kuyruğunda buldum. Kimya da yaratıcılık isteyen bir bilim dalıydı sonuçta değil mi :)


Doğum Odası Süslemeler hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor!

Hastane Odası SüslemeDoğum Odası Süslemeleri hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor!

Bu özel gününüzde, hatırlanmasını istediğiniz her küçük detayı unutulmaz yapmak için çalışıyoruz.

Siz sadece aklınızdan geçenleri söyleyin biz gününüzü güzelleştirelim.

Doğum Odası, Baby Shower, Diş Buğdayı, Doğum Günü ve partiye çevirmek istediğiniz her özel gününüzde sizinleyiz.

Küçük detaylarla unutulmayacak gününüz için bize bir ay önceden haber vermeniz yeterli.

Dekorasyon ve Süsleme

Doğumun yapılacağı hastane odasının seçilen temaya uygun olarak seçilen ürünler ile süslenmesi, kurulup düzenlenmesi

Şekerleme Masası

Temayla uyumlu renklerde ve içerikte özenle seçilmiş şekerler, gümüş, altın, cam ya da ahşap gibi temayla uyumlu sunum şekillerinde etiket ve süslemeleri ile sunulur.

Not: Temaya uygun masa örtüsü dahildir.

 


Kız ve Erkek Doğum Odası Süslemesi

(Kız Bebek Doğum Odası Süsleme Kız ve Erkek Doğum Odası Süsleme ) Anne ve babaların zevklerini bir araya getirip düzenleyeceğimiz bir bebek odası insanlar için en sıkıcı yer olan hastanenin bir anda bambaşka bir hale gelmesiyle kendinize ait harika bir ortamda hissettirecek. Erkek çocuk için Doğum Odası Süsleme seçeneklerimizde mavi renk balonlar, tül süsleme, balon ile tak, uçan balon ve bebek şekerleri gibi birçok hizmet Doğum Odası Süslemelerinde sizleri bekliyor… Doğum odası süsleme servisimizden yararlanmak istiyorsanız bizi arayabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Hastanede Bebek Odası Süsleme Sürprizi

Hastane SüslemeHastanede Doğum Odası Süsleme Sürprizi: Eşiniz size özel en güzel, en değerli ve en mucizevî hediyeyi verirken siz de onu küçük sürprizlerle mutlu etmek istemez misiniz? ( Bebek Odası Süsleme ) Ailenizin bir bireyle daha da kalabalıklaşacağının mutluluğunu güzel, süslenmiş ve sürprizlerle dolu bir Hastane Odasında onları karşılamak ve sımsıcak bir tanışma anını hak eden bebeğinize özel hediyeler heyecan ve mutluluğunuzu tüm ailenizle pekiştirecektir. ^ Hastane Odası Süsleme ^ Sezer yan Doğumdan sonra hastanede kalması gereken eşiniz ve bebeğiniz için hastane odasını süsletirken, normal Doğum sonrası eve gidebilecek olan eşiniz ve bebeğiniz içinse evinizde süslenmiş hoş bir oda ile sürpriz yaparak onları mutlu edebilirsiniz.


Hastane Odası Süsleme Hizmetleri

HBebek Kız ve Erkek Odası Süslemeastane doğum odası hizmetlerimize,süsleme,özel dekor ve fotoğrafçı yanı sıra profesyonel makyaj ve kuaför hizmeti de ekledik.Türkiye’de ilk!!!... Hastanede Doğum Odası Süsleme hizmeti için Süsleme Şirketi arıyorsanız 24 saat hizmet veren firmamızı arayabilirsiniz. Doğum Odası Balon Süsleme seçenekleri : kapı için tak balon, duvar ve camlara papatya balon, oda içi süslemesi için uçan balon demeti, iyiki doğdun oğlum ve kızım balonları gibi çok çeşitli balon süsleme seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası için Hastane Bebek Odası Süsleme hizmetimiz mevcuttur.


Bebek Odası Süslemesi

Hastane Bebek Doğum Odası SüslemeSüsleme organizasyonu – doğum Odası Süslemesi – Doğum Organizasyonları gibi aklınıza gelebilecek tüm ( Süsleme ) çeşitlerinde sizlere gerek teknik ekipman, gerekse çalışacak personel açısından her türlü hizmeti ( Doğum Odası Süslemeleri ) farkıyla sunmaktadır. Bebek Doğum Odası Süsleme seçeneklerimizde kapı süsleme… * ayakucu süslemesi * bebek için uçan balon demeti, cam ve duvarlara emzik şeklinde dekorasyon balonu, ayrıca misafirler için bebek şekerleri ve şeker sepeti gibi hizmetlerimiz mevcuttur...


Doğum Odası Süsleme

Bebek Odası Süsleme konusDoğum Odası Süslemeunda çok titiz olan firmamız yapılan her şeyi profesyonel olarak yerine getirmektedir… Doğum Odası Süslemesi için Süsleme Firması arıyorsanız İstanbul Doğum Odası Süslemeleri profesyonel süsleme ekibiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazırdır… Hizmetlerimiz: Hastane Odası Süsleme – Bayan Fotoğrafçı Kiralama -( Doğum Odası Süsleme – Bebek Odası Süslemeleri gibi çok çeşitli Süsleme hizmetlerimiz sizleri bekliyor… Doğum Odası ve Hastane Odası Süsleme Fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz asistanlarımızdan ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz…