Hastane Oda Süslemeleri
Bebek Oda Süsleme
Hastane Oda Süsleme
Hastane Kapı Süsleri
Bebek Yatağı Süsleme
Doğum Bebek Odası Süsleme
Hastane Kapı Süsleme
Bebek Yatağı Süsleme
Maslak Acıbadem Hastane Süsleme
Bebek Odası Yatağı Süsleme
Doğum Odası Süsleme Fiyatları İstanbul Firmaları
Hastane Odası Süslemesi
Hastane Odası Süsleri
Bebek Odası Şekerleri
Kız Çocuk için Doğum Odası Süsleme
Doğum Odası Süslemesi
Süsleme Organizasyon
Şişli Hastane Odası Süsleme
Doğum Odası Süsleme Maslak
Hastane Odası Süsleri
Bebek Odası Süsleme Organizasyon
Doğum Odası Süslemesi
Hastane Kapı Süsü
Hastane Odası Süslemeleri
İkram Şekerleri
Baby Shower Organizasyon
Bebek Mevlüdü Organizasyon
Baby Shower
Bebek Organizasyon
Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 2

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: dogumodasi
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Sünnet Mevlidi Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Sünnet Mevlüt Organizasyonİster düğün ile eğlence, isterseniz sadece, mevlit yemeği ile kutlayın oğlunuzun bu özel gününü, eğer bir sünnet mevlidi organizasyonu düşünüyorsanız; bizlerle irtibata geçmeden kararınızı kesinleştirmeyin.  Sünnet Mevlüdü için gereken tüm ayrıntıları sizler için düzenleyen ekibimizden alacağınız yardım ve tavsiyeler, size rehberlik ederse farkın herkes tarafından fark edileceğini garanti ediyoruz. Oğlunuzun ilk mürüvveti olan sünnetinde yapılacak duaların, geleceğine ışık olacağının inancıyla; mübarek olan bu gününüzü layığıyla yaşamanız ümidi ile sizlere bir nebze bu yazımızda  ilham olmaya çalışacağız.

 Yapacağımız organizasyonla düğünsüz de gelen misafirlerinizin gönlünü hoş tutacak, ağızlarını tatlandıracak ve hatıralarla unutulmayacak bir sünnet mevlidi gerçekleştirebiliriz. Yapılacak süslemelerin modernliği, sünnet mevlidinde dağıtılacak her biri etiketli şekerlemelerin ve hediyeliklerin kalitesi ve görselliği, bu hediyeliklerin yer alacağı şeker masasının tasarımı, kullanılacak ekipmaların şıklığı, çalışan ekibimizin sizlerle uyumu… Bunların her birinin oğlunuza özel olduğunu hissettirebilmektir bizlerin görevi. Bu hissiyatı sizlere verebildiğimizde başarılı ve hatırda kalır bir Sünnet Mevlüt Organizasyonu na imza atmış oluruz.

Aklınıza takılan tüm soruları sorabileceğiniz, hayalinizdekileri anlatabileceğiniz ve sizlere her konuda bilgi ve becerileri ile yardımcı olabilecek bir ekiple muhatap olmak için tek bir telefon ya da ofisimize yapacağınız bir ziyaret yeterli. Her hangi bir kalıba oturtmadan yapılabilecek sınırsız çeşitlilikte sünnet mevlidi konsepti ile sizleri bekliyoruz.


Bebek Mevlüdü Organizasyonu

Mevlüt OrganizasyonDünyanın en mükemmel duygusu olan bebek sahibi olmakla başlar hayatımızın asıl temposu. Önce doğum yapılacak hastanenin odasını güzelleştirerek karşılarız onu. Sonra da 40 mevlidi gelir ardından. Onun için dualar ederiz her gün. Ama bu gün toplu olarak dualar gönderilir onun adına Mevla ‘ya.  Bu günün de ilk doğduğu gün kadar önemi vardır. Çünkü bu onun gelişi için şükredişimizdir aynı zamanda. Tanıdığımız herkesi çağırırız duamıza katılması için. Ve onları karşılayacak en güzel ortamı hazırlamaya koyuluruz. Tabii ki şartlarımız doğrultusunda. İşte burada devreye bizler gireriz. En önemli nedeni de bebekle yoğun bir şekilde ilgilenmek zorunda olan annemizi rahatlatmaktır bir bakıma. Anne ve babanın hayal ettikleri konusunda fikirlerini alır ve onlar için yaptığımız planları gerçekleştiririz. Davet ettikleri herkesi aynı itinayla karşılayabilecekleri bir ortam hazırlarız. Çeşitli süslemelerle belirlediğimiz konsept doğrultusunda muhteşem biri mevlit organizasyonu gerçekleştiririz. O gün ki bebeğimizin isminin, resminin mevlüt tarihinin üzerinde olduğu hediyelik ve şekerlemeler elden ele evlere dağılır. Ve bu günün hatırası kalır yarınlara. Bu yüzdendir ki her ayrıntısı ayrı itina gerektirir Bebek Mevlüdü Organizasyonu nun.  Şekerlemeler, şeker kutuları, hediyelikler, hediye paketleri ayrı ayrı etiketlenir. Yine bebeğe özel güzel panolar hazırlanarak üzerine tüm bunların aranje edilerek yerleştirildiği şeker büfesi nin arka kısmına konumlandırılır. Uçan balonlar, biberon balonlar, emzik balonlar gibi çeşitli figür balonlarla, banner ve tül fiyonklarla süslenir mevlit salonu.  Bebeğin beşiği de süslenmiş şekilde yerini alır. Tüm konuklar yerlerini aldıktan sonra dualar okunur ve mevlit yemeği de yenir. Artık 40 mevlidimiz sona ermektedir. Misafirlerinizi karşılarken olduğu gibi uğurlarken de aynı misafirperverlik gösterilir. Veda anında hazırlanan tüm hatıraların içerisinde olduğu hediye paketleri dağıtılır. Böylelikle bebeğimizin 40 mevlüdü’ nde bulunan herkese de dualarımıza iştirak ettileri için teşekkürlerimizi sunmuş oluruz.


Baby Shower Organizasyon

Bebek Odası SüslemeEn güzel ve en özel bebeğimi bekliyorum partisi sizin partiniz olsun istiyorsanız bize güvenin, çünkü emin ellerdesiniz. İster standartlara bağlı kalmayı tercih edip paketlerimizden birini seçebilir, isterseniz dekorasyondan, hediyeliklere, yarışmalara, etkinliklere, ödüllere, ekipmanlara, kişiye özel tasarımlarla dolu bambaşka bir parti konsepti oluşturmamızı talep edebilirsiniz. Baby shower, bebeğimi bekliyorum partisi gibi özel anıların içerisinde büyük yer kaplayan organizasyonlar için gerekli tasarım gücüne sahip becerilerimizin yanı sıra Rb Organizasyon bünyesinde çalışmamızın büyük imkanlarından yararlanmaktayız. Bu sayede yaratıcı ve orijinal fikirlerimizi destekleyici geniş yelpazeye sahip ekipman bulundurma, kiralama gibi hizmetler ile parti organizasyonunuzu her açıdan zenginleştirebiliriz. Bir Baby Shower Partisi nin vazgeçilmezi şekerleme masası, şeker büfesi nin dekorasyonudur. Bunu bir kokteyl organizasyonu gibi de düşünerek farklı ikramlıklarımızla da çeşnilendirebilirsiniz. Bu konuda yine RB Organizasyonun bünyesinde yıllardır hizmet veren Kokteyl organizasyonu profesyonel ekibinden destek alabiliriz. Konuk sayınız fazla ise yine konseptimize uygun baby s1 Yaş Doğum Günü hower renklerinde süsleme ekibimizin yapacağı balon ve çeşili süslemeler ile destekleyebilir, masa sandalye kiralama, giydirme , süsleme gibi hizmetler için de destek verebiliriz. Böylelikle Bebeğimi Bekliyorum Partisi için kendi yaşam alanınız evinizi bile bambaşka bir parti mekanına dönüştürebiliriz. Konuklarınıza hazırladığımız ikramları profesyonel servis ekibimiz sunarken, size eğlence ve güzel sohbetleri pekiştirecek çeşitli etkinliklerin keyfini çıkarmak, bebeğiniz için hazırladığımız anılıkları keyifle doldurmak kalır.


Kız ve Erkek Doğum Odası Süslemesi

Erkek ve Kız Bebek Odası Süsleme

  ( Kız ve Erkek Doğum Odası Süsleme ) Anne ve babaların zevklerini bir araya getirip düzenleyeceğimiz bir bebek odası insanlar için en sıkıcı yer olan hastanenin bir anda bambaşka bir hale gelmesiyle kendinize ait harika bir ortamda hissettirecek. Erkek çocuk için Doğum Odası Süsleme seçeneklerimizde mavi renk balonlar, tül süsleme, balon ile tak, uçan balon ve bebek şekerleri gibi birçok hizmet Doğum Odası Süslemelerinde sizleri bekliyor. Süsleme firması arıyorsanız süsleme konusunda uzmanlaşmış olan şirketimiz İstanbul genelinde sayısız hizmetine imza atmıştır. Süsleme Fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilir çalışanlarımızdan ücretsiz olarak bilgi alabilir organizasyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz.


Hastanede Bebek Odası Süsleme Sürprizi

Doğum Odası Süslemesi

Hastane doğum odası hizmetlerimize,süsleme,özel dekor ve fotoğrafçı yanı sıra profesyonel makyaj ve kuaför hizmeti de ekledik.Türkiye’de ilk!!!...Bebek Odası için Süsleme dekoru yaparken öncelikle odanın içindeki tüm eşyalara dikkat edilir. Anne yatağının baş ucu ve bebek yatağının baş ucu özel olarak hazırlanmış tüllerle giydirilir. Anne yatağının sağ ve sol kısmına renkli balonlar asılır çocuğunuzun adı yazılı kapı süsü asılır ve tül ile de dekore edilir. Hastane odalarının masalarına da pul ve tül ile süslemeler yapılır. İkram masası için bizde masa getiriyoruz farklı süslü masalar hazırlıyoruz. Dilerseniz bistro masalar getirip garsonlarımız tarafında içecek ve yiyecek gibi ikramları gelen konuklarınıza servis edebiliriz. Kokteyl İkramları ve Süsleme görsellerini bizi arayarak isteyebilir ve fiyat bilgisini alabilirsiniz.


Doğum Odası Süsleme

Çocuk Doğum Odası Süsleme

Anne ve babalar için hastaneden gün aldıktan sonra ilk akla gelen kiraladıkları bebek odanın ev sıcaklığında olması için istediği süslemelerden geçiyor. Özellikle gelecek olan akrabalar, arkadaşlar için ikramlar yanı, bebek şekeri, çikolata gibi yiyeceklerin yeni doğan çocuğun adının yazılması. Tabi çocuğunuzun odasını bu etap da Süsleme için biz devreye giriyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan Hastane için Yeni Doğan Bebek Odası Süsleme Organizasyonu yaptırmayı planlıyorsunuz vakit kaybetmeden bizi arayıp rezervasyon yaptırırın. Web sitemizde yaptığımız süslemeler ile sınırlı değil yaptığımız çalışmalar telefon ile de birçok seçeneğimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Talebinize göre tasarımlı süslemeler hazırlayabilir en uygun Fiyatları sizlere sunabiliriz. Süsleme için gelen bayan personellerimiz sizlerin fikirlerini alarak hizmetini gerçekleştiriyor. Yanında getirdiği kapı süsleri, ikramlıklarla ekstra olarak çeşitli dekorasyon süsleme hizmeti de vermektedir.